در زندان هستم و توانایی گرفتن وکیل ندارم چگونه مهریه ام را ازخانواده شوهرم که فوت کرده وصول کنم

خانم 31 ساله هستم که شوهرم به واسطه بیماری قادر به کار در اسنپ نبود و مجبور شدم به خاطر دو فرزندم بجای ایشان در اسنپ کار کنم متاسفانه در تصادف با شخصی برخورد و منجربه فوت شد و چون بیمه شخص ثالث منقضی شده بود به زندان افتادم در زمان زندان شوهرم فوت کرد و خانواده شوهرم دوفرزندم با حکم دادگاه قیم شدند پدر شوهرم قبل از شوهرم فوت کرده بود و در حال انحصار ورثه بودند و من مجبور شدم برای داد ن دیه و گرفتن رضایت از خانواده مقتول ازخانواده شوهر مهریه ام را طلب کنم که موجب صدور توقیف از واحد اجرایی اسناد رسمی برای مغازه و خانه به اسم پدر شوهرم که فوت کرده و ماشین شوهرم شد ولی چون در زندان هستم و توانایی وکیل ندارم از واحد اجرای اسناد رسمی اخطاریه مکرر به متن ذیل در زندان به من ابلاغ می شود و من نمی دانم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید در زندان هستم و توانایی گرفتن وکیل ندارم چگونه مهریه ام را وصول کنم ؟

از واحد اجرای اسناد رسمی

در رابطه با پرونده اجرای کلاسه .... علیه وراث در اسرع وقت نسبت به مختومه نمودن پرونده اقدام کنید در غیر اینصورت پرونده به بایگانی راکد منتقل شخصا مسئول راکد ماندن پرونده و نیم عشر اجرایی بر عهده شما خواهد بود و تضییع حقوق ناشی از ضرر و زیان به مدیون متوجه به شما خواهد بود

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: دعاوی مربوط به وصیت
5 پاسخ
2,297 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ ۰۵:۵۲